YouTube Video İzlenme Arttırma Yöntemleri

Artık okumayı bıraktık, hepimiz daha biliyoruzki izlemek okumaktan daha eğlenceli ve kolaydır bu nedenle kimse yazı okumuyor. Bloglar bunun için bir çok planda geri atıldı. Videodaki yazıları elle yazılmak istemez o zaman bloglar ziyaret edilir. Ama öğrenilmek istenen şey okumayı gerektirmiyorsa kesinlikle bunun adresi youtube videolarıdır.

Peki, youtube seo nasıl yaparsınız. Diğer videolara oranla daha çok izlenmeyi nasıl sağlarsınız. Bunun için youtube sistemininde tıpkı google gibi bir algoritması var.

Videoların diğer aynı başlıklı videolara göre daha üst sıralarda gözükmesi için en temel ve kolay şekilde anlayacağınız yöntem, video izlenme oranları ve like oranalarıdır.

Ever videonun diğer videoların üstüne çıkarak daha fazla izlenmesini sağlamak için aslında daha çok izlenmeye ihtiyacınız var. Ama bunlar youtube video izlenme sayısı arttırma programlarıyla yapılan izlenmeler olmaması gerekli. Çünkü izlenme oranı izlenme süresi ilede alakalı.

  • Video verimli görülecek ve izleyici uzun süreler izlemesi gerekli, 1 milyon 10 saniyelik izlenen video 100 bin 7 dakika izlenen videoya göre daha zayıftır. Daha geride olacaktır. Bunun için video izleme programları kullanmanızın bir anlamı yok.
  • Video Beğeni oranları videonuzun yararlı olduğunu belirler, buna göre diğer videolara oranla daha çok tercih edilmesi için üst sıralara taşınır. Bir şekilde izlenmelerde video like istemelisiniz. Bunu bir çok youtuberdan duymanızın nedeni budur. Hem kazançlar ile hemde video sıralamaları ile alakalı bir durumdur.
  • Video paylaşımları bu sıralamaları etkileyen diğer faktörlerden birisidir. Videonuz başka siteler, sosyal medya profillerinde vs başka cihazlarla paylaşımları o videonun ne kadar geniş kitlelere ulaşabileceğini göstermektedir. Bunun için videoların başka yerlerde başka kişiler tarafından paylaşılmasını sağlamalısınız.

Tamamda nasıl yapacağız diyorsanız araştırın, kendinize göre yöntemler üretin, her şeyi kolayca öğrenilseydi bunu herkes yapardı. Youtube izlenme arttırmak videonun kalitesi ile orantılıdır. Güzel işler yapın. Yada çok saçma işler yapın. Kötü iş ile dalga geçildiğinde reklam olur.

. . .

. . .

Youtube izlenme sayısı arttırma yolları

Yukarıda söylediğim o kadar şeye rağmen hala video izlenme sayısını program ile arttırmak istiyorsan en kolay yöntemi sunuyorum.

Ama unutma bu yöntemler youtube ve google algoritmaları tarafından kolaylıkla fark edilebilir olacaktır. Belkide sen bunu izlerken çoktan anti seo yöntemleri bile olmuş olabilir. Bunun için kullanırken dikkat edin.

AddMeFast son yılların en çok kullanılan yardımlaşma platformlarından bir tanesidir. Facebook, twitter, youtube ve bir çok platformda beğeni, izlenme ve paylaşım gibi hizmetler vermektedir. Youtube üzerindende bir çok hizmet alabilirsiniz.

Başkalarının isteklerini gerçekleştirerek puan kazanabilir ve o puanları onlara istediğini yaptırarak harcayabilirsin.

Addmefast hakkında daha fazla bilgi alın ve üye olun.

 

Rate this post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
WordPress Film Botu…