WordPress Film Botu [Güncel Bot 2018]

Dizi yada Film Sitesi yapmak mı istiyorsun? Doğru yerdesin sana film sitesi için gerekli olan şeyler, temalar ve temel botlardan bahsedeceğim.

Ama unutma burası bir bilgi sitesi, buradan bir çok bilgi edineceksin ama birşey alamayabilirsin. Burası dijital aydınlanma platformudur, dosya paylaşım değil. Sana burada WordPress Film Botu kullanımı anlatacağım, nereden indirebileceğinizden falan bahsedeceğim ama linkini vermeyeceğim.

wordpress film botu

WordPress Film Botu Ne işe yarar?

Botlar manuel işlemlerin otomatik belirli sıralama ve sürelere göre yapılmasını sağlayan araçtır. WordPress sistemi ve altyapısı itibari ile en çok kullanılanlardan birisidir. Özelliklede Türkiyede film siteleri için tercih edilen alt yapıdır, ama bir çok kişi tembellik yaptığı için film sitelerinde filmler hep aynı merkezden çıkmaktadır. Bir sağlam film site ekibi filmleri editler yükler ve diğerleri film botu ile kendi sitelerine çeker.

. . .

Film siteleri genellikle geceleri canı sıkılan veya sosyal aktivite olarak evde film izlemeyi sevip netflix aboneliği olmayan kişiler için bulunmaz bir nimettir. Kolay şekilde ücret ödemeden korsan film izlemek neredeyse herkesin bir zamanlar yaptığı bir şeydir. Son zamanlarda telif haklarından dolayı bir çok film sitesinin başı belada olsada her şeyde bir açık bulabilen insanlar filmleri bir şekilde telife yakalanmadan Youtube’a bile yükleyebiliyorlar. Yinede kendi film sitesini yapmak isteyen insanlar hiç de az değil. Onun için WordPress film botu sizin ihtiyacınız olan bir şey gibi duruyor.

Film botunu indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsin. İndirdiğiniz bu botun çalışması wordpress sürümleri ve kaynak sitelerin aktiflik durumuna göre değişmektedir. Bu nedenle bot çalışmayabilir, çalışıp çalışmadığını bize yorum yaparak bildirin.

https://yadi.sk/d/7K0q7iFl3PSGBA

. . .

Dosyada rar şifresi yok, indirin WordPress eklentiler klasörüne atın ve aktif edin. Ek ayarları bot ayarlarından öğrenebilirsiniz.

Film Sitelerinde Film izlemek

Sinemada film izlemeye zamanı olmayanlar insanlar ve belkide evde daha rahat film izlemek tercih edenler için film siteleri yapılmıştır. Evde mutlu yuvamızda film izlerken hepimiz bir kaç saatimizi sıfırlanmak için kullanırız. Sınır olmadan dijital dünyada bulunan her hangi bir filmi seçip izlemeye başlarız. Film Sitesi Yapmak için kullanılan araçlar için makalenin en başındaki linki kullanabilirsin.

5/5 - (1 vote)

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum.

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları…