Twitter’a Girme Programı

Yasaklı Twitter’a Girme Yöntemleri

Hatırlamamak ne mümkün bir kaç yıl önce en otoriter sosyal sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan twitter’a erişim engellendi. O süreden sonra belirli provakasyonları veya medya akımlarını engellemek için sık sık twitter yasaklanmaya başladı. Haliyle insanlar bu engeli çok kolay bir şekilde aşmanın bir yolunu buldular. Basit bir eklenti kurularak köprü internet protokolleri kullanarak kolayca twitter’a girmeyi başardılar. Engellenen Twitter’a girmek için kullanılan en temel program VPN eklentileri ve programları olmuştur.

Basit eklentiler ve profesyonel eklentiler kullanıma göre değerlendirilmekteydi. Küçük işler için genellikle Chrome Tarayıcı eklentileri yeterliydi ama uzun süreli kullanımlar için ücretli program kullanımları arttı.

Sadece twitter kullanıcıları için özel köprüler oluşturulmaya falan başlandı.

Peki en iyi vpn eklentisi hangisi diye düşündünüz mü?, siz boşverin ben sizin yerinize düşündüm. Makale üzerinde size en uygun özellikleri ile artı ve eksileri ile en iyi vpn eklentilerini sunduk.

Eklentilerin kullanımları ve etkinlik ölçüleri kullanım yerleri ve ücretleri ile en temel bilgileri sunduk.

Yasaklandığı zaman Twitter’a girmek aslında bu kadar basit, ama bazı durumlarda proxy girişlerini engelleme güçleri olabilirmi BTK’nın bilinmesede tüm interneti kesme güçleri olduğunu biliyoruz en azından. Yani twitter’ın kapatılması, erişimin engellenmesi geçici bir filtredir.

Tamamen kesin bir şekilde kapatmak istediklerinde tüm fişi çekmeleri gerekir, bu durumda biraz karışık o konuya hiç girmeyeyim.

5/5 - (1 vote)

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yorum.

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
İmplant Fiyatları –…