Tumblr Şifre Değiştirme

Tumblr günümüz sosyal ağları içerisinde en çok ilgi çeken 5 ağ arasına girebilecek kadar kaliteli bir sosyal medya platformu. O kadar farklı bir platform ki isterseniz içinde bloglar açabiliyorsunuz ve ilginizi çeken her şeyi bu blogda paylaşabiliyorsunuz. Ya da başka blogları takip ederek insanların neler paylaştığını görebiliyorsunuz. O kadar büyük bir dünyası var ki içinde, dizi film fanlarından tutun da sanatçı fanlarına kadar herkes farklı bloglar açmış ve ciddi anlamda büyük kitlelere hitap ediyorlar.

İşin ilginç olan yanı bazı bloglar o kadar büyük kitlelere hitap ediyorlar ki bir noktadan sonra reklam almaya, tanıtım yazısı satmaya başlıyorlar ve bu gerçekten bir gelir kapısına dönüştüğünü gösteriyor. Haliyle insanlar bu platformda şifrelerini unutabiliyorlar ya da değiştirmek isteyebiliyorlar. Bizde buna gereksinim duyanlar için Tumblr Şifre Değiştirme işlemini sizlere anlatmak istedik. Gerçekten çok basit bir işlem ve sadece dakikalar içinde tamamlanabilecek bir işlem. Ancak birçok kişi bu işlemi yapmakta zorluk çekiyor. Bunun en önemli sebebi de kayıt olurken insanlar nedense mail adreslerini doğru bir şekilde girmiyorlar ve haliyle de bu işlemi başarılı bir şekilde tamamlayamıyorlar. Eğer Tumblr Parola Değiştirme işlemini yapacaksanız gerçek ve size ait olan bir mail adresine ihtiyacınız var aksi takdir de ne yazık ki bu işlem mümkün olmuyor. Bu önemli bilgiyi de verdikten sonra yazımıza geçebiliriz ve şifrenizi nasıl değiştirebileceğinize dair bilgileri aktarabiliriz.

 

Tumblr Şifre Değiştirme

Eğer Tumblr kullanıyorsanız ve gerçekten kaliteli bir blogunuz varsa sizlere kesinlikle şifre değiştirme işlemini bol bol uygulamanızı tavsiye edeceğim çünkü bu gerçekten gerekli bir işlem. Büyük blogları çalmak için çaba sarf eden çok büyük bir kitle var. Haliyle sizde bu durumlara kurban gidebilirsiniz. Her ne kadar Tumblr bu durumların önüne geçmek istese de bu durumlara karşı sizlerde kendi çapınızda önlemler almalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken profilinize girerek şifremi unuttum seçeneğini seçmek ve devam etmek. İşte Tumblr Şifre Değiştirme işlemi bu kadar basit. Sadece dakikalar içinde mail adresinize gelen aktivasyonu tamamlayın ve işlemi bitirin.

4/5 - (1 vote)

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Windows 7 Şifre…