iPhone 6S Ekran Şifre Kırma

iphone 6sApple tarafından üretilen en kaliteli ve güvenli ürünlerden bir tanesi olan iPhone 6S son yılların en çok ilgi gören akıllı telefonlarından bir tanesi. Bunun en önemli sebebi insanlar tarafından bir marka olarak görülmesi ve ciddi anlamda yüksek bir potansiyele sahip olması. Diğer birçok telefonun aksine şarj sıkıntısı yaşanmayan nadir telefonlardan birisi olması da tabi ki gördüğü ilginin önemli sebeplerinden bir tanesi. Şu günlerde iPhone X gibi çok ileri düzey telefonlar çıkmış olsa bile hala Apple fanları bu cihazı özlüyorlar ve kullanmaya devam eden büyük bir kesim de var. Tabi çok fazla kullanan olunca doğal olarak iPhone 6S ekran şifre kırma gibi sorularla karşılaşabiliyoruz. Bu soruların cevaplarını sizlere aktaracağız ve bu işlemin nasıl halledileceğine dair bazı bilgiler aktaracağız.

Öncelikle anlatmamız gereken önemli bir nokta var. Apple cihazlarının tamamında güvenlik daima en ön planda olmuştur. Yani iPhone 6S ekran kilidi kırma işlemini yapmak maalesef çokta mümkün değil. Zaten kullanıcı güvenliği amacıyla hiçbir şekilde bilgi sızdırmayan Apple böyle bir konuda da çok açık vermiyor. FBI gibi büyük servislerle daha önce karşı karşıya gelmişti ancak yine de bilgi aktarmamıştı. Aynı kararlılığı sürdürdüğü için sizlere çokta iyi bir çözüm sunamayacağız. Ancak zaten art niyetli insanların kullanamayacağı bir durum söz konusu olduğu için bizler de bu konuda çok şikayetçi değiliz diyerek iPhone 6S ekran şifresi kırma işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

 

iPhone 6S Ekran Kilidi Kırma

Bu işlem için aslında 2 yol var. Ancak biz sadece bir yol anlatacağız çünkü diğer yol kesin değil ve işe yaradığına dair çok fazla kanıt yok. Zaten Apple bu açığı öğrendikten sonra muhtemel ihtimalle hemen kapatmıştır diye düşünüyoruz. Bu düşüncemizde muhtemelen çok haklıyız çünkü Apple’ın güvenlik konusunda ne kadar hassas olduğunu zaten hepimiz biliyoruz. Sonuçta iPhone 6s için ekran kilidini kırmanın tek yolu muhtemelen hard reset yöntemini kullanmak. Bu yöntemi kullanarak tüm dosya ve klasörlerinizle vedalaşmak zorunda olsanız da cihazınızı tekrar kullanmak için bu gerekli.

Rate this post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Android Ekran Şifre…