İmplant Fiyatları – En ucuz implant fiyatları

İmplant, düşen ve çekilen dişin yerine çene kemiğine metal vidalar ile tutturulan yapay diş protezleridir. Çene kemiğindeki diş yuvalarını tekrar revize ederek dişlerin daha uzun ve sağlıklı şekilde yıllarca kalmasını sağlayan bir çalışmadır. Diğer diş tedavi yöntemlerine göre daha uzun süreli ve güvenli olması nedeniyle implant fiyatları (kullanılan malzemelere göre değişebilir) 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

İmplant Fiyatları
Ortalama Ne Kadar?

Fiyatlar kullanılan ürünlerin ve metal alaşımların kalitesine tedavi süreci ve kaç diş olduğuna göre değişmektedir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için uzman diş hekimleri ile görüşmeniz daha uygun olacaktır.

Ucuz implant
kalitesiz midir?

Hiç bir zaman ucuz olan bir şeyin kalitesiz olduğuna inanmamışımdır. Sadece kullanılan malzemeler fiyata uygundur diyebiliriz. Kimse 1000 liralık bir implanttan 5 bin liralık bir kalite bekleyemez. Bekleyenler eninde sonunda yapan kişiye çamur atar. Başta ucuza yaptırdım diye pahalı yaptıranı salak yerine koymuş olsa bile. Yani ucuzluk kullanılan malzemenin tercihini yaptırır size. Ben dikkatli bakarım diyorsanız, risk alırım diyorsanız ucuz implant yaptırabilirsiniz. Tabiki bunun temel bilgilerini ve farklılıklarını yine önerdiğimiz uzman doktorlara sorabilirsiniz.

. . .

BUNDAN SONRA YAZILANLARI OKUMAYINIZ

Serbest piyasada karşılaşabileceğiniz bir çok fiyat bulunmaktadır. Ağız ve diş bakımı bir çok kişinin sorunu diyebiliriz. Ağzılarından tutun genel sorunlarına kadar temel bakımı yapılmadığı sürece sürekli sorun oluşturmaktadır. Diş gittikten sonra tekrar yerini doldurmak için yapılan implant protezler kullanılmaktadır. Çeneyi deliyorlar içerisine vida takıyorlar ve diş ekliyorlar. Vidalar orjinal diş kökleri gibi kaliteli tutması nedeniyle yıllar boyunca çenede kalıcı olabilir. İmplant fiyatlarını belirleyen en temel temellerinden birisi zaten takılan vida alışımlarıdır.

5/5 - (1 vote)

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Outlook Şifre Değiştirme…