Huawei Ekran Kilidi Kırma

Huawei son yılların en çok çıkış yapan telefon üreticilerinden bir tanesi. Kalitesiyle ve düşük fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Marka adı olarak her ne kadar çok iyi bir durumda olmasa bile durumunun kötü olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Hatta önemli bir nokta daha var. Huawei’nin amiral gemileri, Apple ve Samsung’un amiral gemileriyle boy ölçüşecek durumda özelliklere sahip. Ancak buna rağmen fiyatı neredeyse onların 3’de 2’si kadar. Yani fiyat-performans ürünü bir telefon varsa o kesinlikle Huawei’nin telefonudur.

Bu kadar ucuz fiyat ve bu kadar yüksek kalite dolaylı olarak yüksek kullanım oranı getiriyor. Birçok kişi Huawei’nin zengin savunma sistemlerini kullanmasının yanında aynı zamanda ekran şifresi de kullanıyorlar. Ekran şifresinin unutulması da çok fazla yaşanan bir durum. Sonuçta insanlar Huawei Ekran Kilidi Kırma sorusunu bolca soruyorlar. Telefonunu tüm işlevlerini kaybetmesini sağlayan ekran şifresinin unutulması durumu aslında birçok verinizi kaybetmenizle eş değer bir durum. Bunu en baştan söyleyelim ve şifreyi değiştirmenin bir yolu olmadığını da yazının en başından belirtelim. Huawei Ekran Şifre Kırma yazımızda belirteceğimiz yöntemin adı Hard Reset ve bu işlem tamamıyla dosyalarınızı kaybetmenize yol açacak. Böylece hiçbir dosyanıza maalesef tekrar erişemeyeceksiniz. Eğer kurtarılması mecburi dosyalarınız varsa çeşitli şifreler deneyebilirsiniz. En kötü ihtimalle Huawei’nin halkla ilişkiler departmanı ile iletişime geçin. Aksi takdir de dosyalarınıza erişmeniz maalesef çok zor.

 

Huawei Ekran Kilidi Kırma

Cihazınızın şifresini kurtarmanın açıkça söylemek gerekirse tek yolu Hard Reset. Bu işlemi yaptığınız takdirde cihazınızı gerçek anlamda kurtarabilirsiniz. Ancak daha yeni de söylediğimiz gibi içindeki dosyaları kurtaramazsınız. Huawei Ekran Şifre Kırma işlemimizde kullanacağımız yol aslında fabrika ayarlarına geri dönmeyi sağlıyor. Ancak o işlemin birkaç seviye daha üstü diyebiliriz. Çünkü telefonunuza bu ayarın eklenmesinin tek sebebi bu tip bir durumun yaşanması. İşin aslına bakacak olursak buna bir açık diyebiliriz çünkü telefonunuzun çalınması durumunda bunu hırsızlarda kullanabilir ve telefonu hiçbir şey olmamış gibi kullanmaya devam edebilirler. Tabi son teknolojik gelişmelerin yardımıyla artık telefonlar kolayca bulunabiliyor ancak yine de bir açık olarak görülebilir.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum.
  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar
    • Avatar

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Windows 7 Şifre…