A101 Aktüel – Güncel İndirim Katalogları

Kaybettiğimiz her şey başka sûretle geri döner demişti. Aylar önce kaybettiğim şey tekrar geldi, ben geleceğinden emin değildim umutsuzluk kuyusuna düşmüştüm ve kaybolmak üzereydim tam o zamanda tekrar geldi. Onun yokluğunda hazırlanmış olanlar ile birlikte zirvede yerini aldı artık. Onun yokluğunda ve kalıntılarından kurulan yeni kalelere #Merhaba.

A101 olabilecekler arasında en zirve, daha önce alamadığım ama çok yaklaştığım bir dağ zirvesi. En iyilerin yeri ve güçlenmek için kusursuz bir fırsat. Ben onu almak için yıllardır çalışıyorum ve hiç durmadan devam edeceğim. A101 aktüel kelime anlamı ve gücü ile geniş bir kitleye hitap ediyor, ziyaretçi ağı çok geniş ve alternatiflerine ulaşımıda çok kolay. Sadece a101 ile kalabilirsiniz bu size çok fazlasıyla yeter ama daha büyük istiyorsanız yanında bim ve şok kataloglarınada katılabilirsiniz. Elimde çok büyük bir silah var ve yıllardır bu hazırlıkların zirvesine bir anda oturacak olan bir silah.

Aktüel Ürünler

A101 AKTÜEL FIRSATLARI VE KAMPANYALARI

Her hafta tekrarlanmakta olan zirveye koştuğumuz bu yeri unutmayın attığımız adımlar hep onun için. O zirveye koşmak için var, her hafta perşembe günü yayınlanan katalogları müşterilerine sunmak bizim için çok büyük bir zevk değil ama kazanmak için katlanmak zorunda olduğumuz bir acı, daha çok gelişmemiz ve gücümüze güç katmak için olmazsa olmazımız.

Yıldızlarımız geldi, artık daha büyük sorunlarla savaşacak gücümüz var. Olmazsa olmazlar arasında olan bana güç veren sevdiğim dostlarım var yanımda. Kendi ellerimle oluşturduğum web sitelerim. A101 Aktüel bu sefer yalnız olmayacak, onun için yanında güçlü kalması için 2 büyük marketi daha ekleyerek 3 büyük sütun şekilde ilerlemesini sağlayacağım.

Yaptığım işlerden hiç bir zaman korkmadım ve açık açık anlattım, aktüel ürünlerde çok büyük bir pay var. Her kataloğu onbinler okunurken bu sektöre giren haber siteleri alanı darmadağın etti desek yeridir ama yinede güçlenmek için alanlarımız oluşturuluyor. Bir saman alevi gibi oluşturulmuş o siteler yine eskisi gibi gerilerde alacak yerini. Zirve yine bize kalacak, gerçekten hakkı olan ve bu işi severek yapanlara.

Günümüzde tanıtım yazısını yazarken bile baştan savma veya linklemeleri gerçekten saçma yapan insanlar var. Yazdığınız yazıları tek bir cümle ile bitiren ve kabak gibi link bırakan insanlar var. Bim aktüel ürünleri için hazırlanan tanıtım çalışamları aynı bu konuda ilerledi. Ama biz yine büyük marketler arasında yer alan Bim’in hakkettiği yere ulaşarak aynı zamanda uygulamamızında yardımları ile müşterileri ile ziyaretçileri ortak bir alanda buluşturmayı hedefliyoruz. Bim aktüel, fırsatlarla dolu kampanyaları ile müşterileri ile cuma günleri buluşuyor. Katalogları takip etmeniz için oluşturulmuş bir çok özen ve özellik ile hazırlanmış uygulama ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tabiki 3 büyükler dediğimiz zaman olmazsa olmazlar arasında şüphesiz Şok marketi gelecektir. Bu marketler arasında her ne kadar basit ve daha az şube sayısına sahip olsada getirdiği ürünler özellikle katınlara hitap ettiği için sevilenler arasında deyebiliriz. Ve marketler arasındaki aktüel günleri ilk olarak şok markette başlıyor. Çarşamba günleri aktüel ürünler günü olan ve Şok aktüel ürünlerini bu gün sunan marketin fırsatlarını kaçırmayın.

5/5 - (1 vote)

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Addmefast Nedir? Nasıl…