Wifi Şifre Kırma – Kablosuz Modem Şifre Kırıcı

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

wifi kırıcıWifi modemlerin kullanıcı ile aralarındaki bağlantıyı kurarken kısaca Wi-Fi denilen Wireless bağlantısı ile geniş alan ağını yani interneti aktarır. Bu bağlantının izinsiz kullanımını engellemek içinde şifreler koyulmuştur. Bu şifreler yıllar boyunca farklı metotlarla denendi ve günümüze kadar çok daha geliştirildi. WPA PSK türü modem türlerinin ve bunu koruyan modem yazılımları bir çok Wifi şifre kırma programını devre dışı bırakmıştır. Yani çoğu şifre kombinasyonu denediği için bazen günler sürebiliyordu ama artık modem fazla bağlantı anladığı zaman kendisini güvenli moda alarak Firewall açıyor. Haliyle yaklaşık 1 2 dakika sonra modem kırılamaz oluyor.

Wifi kırıcı programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Kullanım ve detayları için videoları izlemeniz gerekli. Soru ve sorunlarınız için yorum yaparak destek isteyiniz.

Bunun için bir kaç programı gözden geçirelim ve artı eksileri ile inceleyelim. Bir birinden farklı yöntemlerle modemlere bağlanmaya çalışan bu programlar ile çevrenizdeki modemleri test edebilir kırmaya çalışabilirsiniz.  Programlar güncellik durumuna göre çalışmaktadır. Takipte kalarak hata ve sorunların çözümlerini inceleyiniz.

. . .

wifi-kirici

Dumpper & Jumpstart Wifi Şifre Kırıcı

Son yıllarda tercih edilen ve bizimde en çok desteğini verdiğimiz programdır. Bu Wifi Kırıcı program diğerlerinin aksine daha çok modem açıklarını hedef almaktadır. Günümüzdeki bir çok wifi modemde bulunan WPS pin özelliğinde küçük bir açığı kendince bir çözümle buluşturmuştur ve neredeyse %40 oranında bir wifi kırma olanağı sunmaktadır. Tek ihtiyacınız olan çevrenizde WPS pin özelliği olan bir kaç modem olması en azından birinden sonuç alabilirsiniz. Kurulum ve kullanım hakkında bilgi sahibi olamanız için aşağıdaki anlatım videosunu izleyebilirsiniz.

. . . 

Wifi Modemin Şifresini Kırmak

Kablosuz teknolojisi kötü niyetli insanların elinde çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bunun için bazı güvenlik önlemleri alınır. Eğer bir şifre kırmak istiyorsanız, ilk önce onun nasıl korunduğunu öğrenmeniz gerekir.

Başka ne gibi şeyler hakkında şifre kırma bilgisi almak istersin?

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,04 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir Cevap Yazın

Top