A101 Aktüel Kataloğu

Hayata yeniden başlamak.

Bunu daha önce kaç defa yaptığımı bile unuttum, Her sabah  farklı bir bakış açısı ile uyanmak nasıl bir şey tahmin edebiliyor musunuz.

Güne başladığınızda göz göze geldiğiniz yada sizi tam anlamı ile orada olduğunuzu gören bilen kişinin size bakışları, tavırları o gününüzün nasıl geçeceğini seçen unsurdur.

. . .

Ve artık büyük şehirlerde bir birine gülen kimse kalmadı.

Bunu bilerek yaşamak, bir daha kimseyi görmeyeceğiniz yerlerde gününüzü geçirmek bir zaman sonra rutinleşmiş hayat. Bunları bir köşeye bırakıp karakterinle birlikte yeniden doğmak istiyor insan.

Daha önce defalarca yaptım ama artık korkuyorum, daha önce küçük dünyalar içinde savaştım ama şimdi sanki insanlar içinde kalmış son vampir gibiyim.

. . .

Garip bir şekilde herkesin ortak hedefi para kazanmak, bunun için erken kalkıyoruz, sevmediğimiz işlerde çalışıp insanlarla görüşüyoruz.

Bir yerde bir anket yapılmıştı, Şu anki işinizden kazandığınız maaş düzenli olarak hesabınıza yatsa işinize devam eder miydiniz?. Saniye düşünmeden evet oldu cevabım. Ben bu hayata ait değilim.

. . .

 • YouTube Video İzlenme Arttırma Yöntemleri
 • Outlook Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?
 • Hayata yeniden başlamak.

 • Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...
  Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

  ڧ ZLine »
  “Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

  Bir cevap yazın

  Top